Ma 2018. január 21., vasárnap - Ágnes napja van.

Jánoshalmi Hunyadi János Általános Iskola és Gimnázium

Léleksimogató

Rendhagyó esemény részesei lehettek vendégeink 2010. október 27-én a gimnáziumban. Galériát nyitottunk, a GIGA nevet viselő gimis galériát. Az első kiállítás anyagát a pedagógusok alkotásai képezték. Olyan volt és jelenlegi kollégák festményei láthatók itt, mint Sági László, Lippai Aladár, Martinek Erzsébet, Karsai Péterné, Zámbóné Karsai Dóra, Karsai-Horváth Orsolya, Kicsinyné Bayer Noémi, Dr. Rendek Magdolna és Nagy Emőke. Hagyományteremtő szándékkal hoztuk létre a galériát, hiszen meghatározott időnként mindig újabb és újabb anyagot állítunk majd ki. A megnyitón a Kulturális Központ igazgatója, Mizser Attila köszöntötte a vendégeket. "Léleksimogató" ünnepi műsorral a gimnázium legfiatalabb diákjai, az ötödikesek kedveskedtek a megjelenteknek, akik Nagy Andrásné és Balázsics Zoltán irányításával készültek a jeles eseményre. A hangulatos délután állófogadással zárult.